Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Мистецтво  >  Стипендії та гранти  >  Державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери   >  09/10/2020 17:20:00

Указом Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери» на галузь культури встановлено 300 довічних та 300 дворічних державних стипендій для видатних діячів культури і мистецтва.

Відповідно до абзацу 2 пункту 7 Положення про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2011 року № 906, проекти указів Президента України про призначення державних стипендій вносяться на розгляд Президента України двічі на рік – до 30 березня та до 30 вересня.

Відповідно до пункту 6 вищезазначеного Положення при Міністерстві культури України створена Комісія з питань призначення державних стипендій виданим діячам культури і мистецтва.

Комісія є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві культури України, що утворена на постійній основі з метою забезпечення кваліфікованого та об’єктивного розгляду пропозицій щодо добору кандидатів на здобуття державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва.

Відповідно до пункту 8 розділу ІІ Положення про Комісію з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва, затвердженого наказом Міністерства культури України від 16.02.2015 № 59 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.03.2015 за № 241/26686, на здобуття Стипендій подаються такі документи:

Документи та пропозиції щодо кандидатур на отримання стипендій, подані без дотримання вимог, зазначених у цьому пункті, на засіданні Комісії не розглядаються.

Інформацію щодо кандидатів необхідно подавати до Міністерства культури та інформаційної політики України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19. Телефон для довідок: (044) 234-63-88. Секретар – головний спеціаліст Логінова Вікторія Михайлівна.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Указ Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери»;

Положення про Комісію з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва.