Міністерство інформаційної політики України


З метою налагодження ефективної роботи та для більш зручної та оперативної комунікації із громадянами та об’єктивного і своєчасного розгляду звернень у Міністерстві культури та інформаційної політики України працює телефонна «гаряча лінія».

(044) – 235 – 21 – 80

«Гаряча лінія» працює відповідно до регламенту роботи міністерства, щоденно з 9:00 до 17:00, в п’ятницю з 9:00 до 16:00, крім святкових та вихідних днів. 

Важливо. Звернення громадян, в яких порушено питання довідкового або ж консультативного характеру розглядаються безпосередньо під час проведення «гарячої лінії», однак якщо відповідь на питання вимагатиме додаткового вивчення, то вона буде надана громадянину у визначені законодавством строки у письмовому вигляді або ж за допомогою додаткового дзвінка до відповідного структурного підрозділу.

Усі телефонні дзвінки будуть записані й зареєстровані з метою покращення роботи зі зверненнями громадян!

Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 03.09.2021 року № 698 "Про затвердження Графіка роботи телефонної "гарячої лінії" у Міністерстві культури та інформаційної політики"

Наказ МКІП від 17.02.2022 р. №89 "Про затвердження Порядку роботи телефонної «гарячої лінії» Міністерства культури та інформаційної політики України"

 Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/content/garyacha-liniya.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове