Міністерство інформаційної політики України


Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Порядку утворення та роботи експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії, а також умови їх діяльності» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою нормативно-правового врегулювання питань щодо утворення та умов діяльності експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії.

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 28 липня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту наказу – державний експерт експертної групи з кіно Орлюк Катерина Вікторівна, електронна пошта [email protected]

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт наказу
Пояснювальна записка
Порядок
Додаток 1
Додаток 2

ЗвітАдреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/content/gromadske-obgovorennya-proektu-nakazu-mkip-pro-zatverdzhennya-poryadku-utvorennya-ta-roboti-ekspertnih-komisiy-pri-radi-z-derzhpidtrimki-kino.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове