Міністерство інформаційної політики України


ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ПЕРЕКЛАДІВ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ІНШИМИ МОВАМИ

Міністерство культури, молоді та спорту України ініціює громадське обговорення проєкту Положення про програму підтримки перекладів творів української літератури іншими мовами, який розроблено з метою підтримки проєктів щодо здійснення перекладів творів української літератури іншими мовами та створення умов для доступу українських авторів до книжкових ринків за кордоном.

Зауваження і пропозиції до проєкту Положення приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 25 березня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури, молоді та спорту України:
01601, м. Київ, вул. І. Франка, 19, каб. 316
е-mail: [email protected]

Відповідальна особа за проведення консультацій щодо проєкту Положення – головний спеціаліст відділу бібліотек та розвитку читання головного управління культури і мистецтв Директорату культури і мистецтв Міністерства культури, молоді та спорту України Паращенко Тетяна, тел. (044) 234-15-61.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКМС.

Додатки:

 Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/content/gromadske-obgovorennya-proektu-polozhennya-pro-programmu-pidtrimki-perekladiv-tvoriv-ukrainskoi-literaturi-inshimi-movami.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове