Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Про міністерство  >  Електронні консультації з громадськістю  >  Громадське обговорення проєкту Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про мистецький ліцей"   >  15/05/2020 13:54:00

 

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про мистецький ліцей» (далі – проєкт).

Проєкт розроблено на виконання Закону України "Про повну загальну середню освіту" з метою визначення засад функціонування мистецьких ліцеїв як закладів спеціалізованої мистецької освіти в системі повної загальної середньої освіти.

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 15 травня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту – керівник експертної групи з мистецької освіти Колос Тетяна Миколаївна.

Пропозиції необхідно надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Електронна адреса для надання пропозицій: [email protected]

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Звіт