Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Про міністерство  >  Електронні консультації з громадськістю  >  Громадське обговорення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя» (28.04.2020)   >  30/04/2020 00:00:00

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя» (далі – проєкт).

Проєкт акта розроблено з метою впровадження ефективного механізму забезпечення повернення громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, в український інформаційний простір, забезпечення їх доступу до інформації та протидії інформаційній агресії Російської Федерації.

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 15 травня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту – начальник відділу з медіа та інформаційної безпеки Тарабукін Олексій Юрійович, електронна пошта [email protected]

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Пояснювальна записка