Міністерство інформаційної політики України


Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя» (далі – проєкт).

Проєкт акта розроблено з метою впровадження ефективного механізму забезпечення повернення громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, в український інформаційний простір, забезпечення їх доступу до інформації та протидії інформаційній агресії Російської Федерації.

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 15 травня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту – начальник відділу з медіа та інформаційної безпеки Тарабукін Олексій Юрійович, електронна пошта [email protected]

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Пояснювальна записка

 Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/content/gromadske-obgovorennya-proektu-rozporyadzhennya-kabinetu-ministriv-ukraini-pro-zatverdzhennya-planu-zahodiv-z-realizacii-strategii-informaciynoi-reintegracii-avtonomnoi-respubliki-krim-ta-m-sevastopolya-28042020.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове