Докази для Гааги
Інформаційні видання
Інтернет-ресурси, цінні в умовах інформаційної війни:
- АБВ. Збройний конфлікт в термінах (Путівник для України) - посібник Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб для журналістів, громадських активістів, державних службовців та інших зацікавлених осіб, сфера діяльності яких стосується питань збройного конфлікту, що містить словник термінів з питань міжнародного та українського права, які стосуються збройного конфлікту; інформацію про українські органи влади та розподіл функцій між ними в умовах збройного конфлікту та тимчасової окупації частини територій України; та інше.
- Порядок акредитації журналістів в зоні АТО - на цій сторінці сайту Служби безпеки України розміщено інформацію щодо порядку акредитації представників ЗМІ при оперативному штабі з управління антитерористичною операцією в Донецькій та Луганській областях.
- Український державний центр радіочастот - національна комісія, що здійснює державне регулювання у галузі зв'язку та інформатизації.
- CERT-UA - (Computer Emergency Response Team of Ukraine – команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України) – спеціалізований структурний підрозділ Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв'язку. Через цю сторінку можна повідомляти про інциденти, пов'язані з кібер-загрозами.
- Український інститут націонільної пам'яті - займається вивченням державотворчих традицій українського народу. Головні проекти, представлені на сайті – «Наш Крим» та «Геоінформаційна система: Голодомор 1932-1933 років в Україні».
- Dokaz - ресурс, який публікує докази присутності російських військових на сході України, матеріали щодо злочинів терористів та окупантів на території українського Донбасу.
- Bellingcat Ukraine Conflict Vehicle Tracking Project - на цьому сайті збираються та публікуються дані щодо пересування російської військової техніки на Донбасі.
- Лікбез - автори сайту поставили собі метою на основі фактів та документів розвінчувати міфи та стереотипипро Україну, її історію та питання її територіальної цілісності.
Стоптеррор - проект візуалізує на інтерактивній карті бойові дії на території України, через сайт можна повідомляти про події. Також публікує інформацію про незаконні збройні формування і присутность кадрових військових РФ.
- Національний військово-історичний музей України – на сайті опубліковано матеріали фотовиставок, присвячених антитерористичній операції на Донбасі, - «Антитерористична операція: весна 2014 року», «Антитерористична операція: червень - початок липня 2014 року», «Донбас: війна та мир», виставки-реквієму «Герої не вмирають», «Виставки пам'яті загиблих бійців неоголошеної війни».
- Як працюють проросійські блогери - інтерв'ю з колишніми співробітниками російського підприємства "Интернет исследования", чиї блогери за платню підіймають рейтинги російської влади у мережі.
- Інформаційні акценти нової військової доктрини Кремля - огляд нової військової доктрини Російської Федерації, прийнятої Володимиром Путіним у 2014 році.
- Кремлівська експансія у світовому інфопросторі - огляд нових векторів в роботі пропагандистських російських ЗМІ у світовому медіа-просторі.