Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  ООС  >  Інформаційна війна  >  Інформаційні видання   >  06/07/2020 14:33:12

Перелік інформаційних видань та короткий опис:

1. Крим інформ

«Крим інформ» – інформаційно-аналітичне видання, яке виходитиме щомісячно накладом 5 тисяч примірників українською, англійською і російською мовами.  

Головна тема матеріалів журналу - життя в Криму, політика України щодо Криму, міжнародний контекст боротьби за звільнення півострова від окупації, а також правопорушення, мілітаризація півострова, його економіка, соціальні тенденції.  

Проект розрахований на низку країн – світових лідерів, які мають стратегічне значення для України з точки зору підтримки її міжнародних ініціатив. 

Серед планів редакції – розповідати факти, які спростовують російські міфи та фейки про Крим; освітлювати не лише політичні події та соціально-економічні тенденції в Криму, але і друкувати думки на цю тему міжнародних експертів та дипломатів.  

«У нас є така амбіція – наблизити наш журнал до читача, щоб цей контент був цікавим, давати не лише наших експертів, але і підключити до цієї роботи міжнародних експертів. У нас є пул іноземних дипломатів в Україні, і ми вважаємо, що і їх позиція має звучати на сторінках цього журналу», – зазначила Еміне Джапарова, Перший заступник міністра інформаційної політики України.  

Виданням журналу займатиметься Українське національне інформагентство «Укрінформ».  

На даний момент планується наклад у 5000 примірників, 95% з яких лише англійською мовою. 

Водночас 95% накладу друкуватиметься англійською мовою «з акцентом на якісний текст, розрахований на іноземного читача». 

Окрім друкованої, журнал матиме електронну версію. 

 

 

 2. Крим без правил: переміщення цивільного населення Російської Федерації на окуповану територію України

Випуск аналітично-правового дайджесту «Крим без правил: переміщення цивільного населення Російської Федерації на окуповану територію України». Дайджест було підготовлено Регіональним центром прав людини, Українською Гельсинською спілкою з прав людини та експертно-аналітичною групою «CHROT».