Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Кіно  >  Новини 4  >  МКІП оголошує початок проведення конкурсу з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії   >  02/02/2021 20:11:03

Відповідно до пунктів 21 і 41 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2018 р. № 195, Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує початок проведення конкурсу з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії.

Конкурс проводиться у формі засідань конкурсної комісії і не може перевищувати 50 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає приймання документів для участі у конкурсі.

Строк приймання документів: 2 - 21 лютого 2021 року.

До складу Ради увійдуть дев’ять осіб - по одному представнику від МКІП і Держкіно та сім представників від творчих спілок, громадських об’єднань, господарських об’єднань (далі – організації), один з яких повинен мати вищу юридичну освіту, а один - вищу економічну освіту.
Організація може запропонувати не більше двох претендентів.

Вимоги до Організацій, які висувають претендентів для включення до складу Ради:
• статутні документи передбачають провадження діяльності у сфері кінематографії та/або телебачення;
• діяльність є активною (протягом останніх трьох років організовують періодично, не рідше ніж один раз на рік, громадські заходи щодо розв’язання проблем у сфері кінематографії: ініціюють публічні обговорення актуальних питань, публічні дискусії у професійній сфері тощо).

Вимоги до кандидатів для включення до складу конкурсної комісії:
• підтримка від Організації (самовисунення неможливе);
• бездоганна ділова репутація, високі професійні якості, суспільний авторитет;
• не перебуває на державній службі, чи іншій посаді, стосовно якої Законом України "Про запобігання корупції" встановлено обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;
• відсутня судимість, не погашена або не знята в установленому законом порядку;
• відсутній конфлікт інтересів відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”
• не притягалися до відповідальності за корупційні правопорушення;
• досвід роботи не менше трьох років у сфері кінематографії, обіймаючи принаймні одну з таких посад:
1) керівник або заступник керівника юридичної особи, що здійснює виробництво, розповсюдження, демонстрування фільму;
2) режисер-постановник фільму;
3) продюсер фільму;
4) юрист;
5) економіст (фінансист);
6) кінодраматург;
7) кінознавець.

Одна й та сама особа не може бути включеною до складу Ради більш як на один строк поспіль.

Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення

Для включення до складу конкурсної комісії організація, яка висуває кандидата, подає такі документи:

Заявки приймаються з 2 по 21 лютого 2021 року до 23:59 (включно).

Документи надсилаються на електронну адресу [email protected] одним листом (вказавши у темі листа прізвище претендента) у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Довідково

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», МКІП не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином МКІП протягом двох робочих днів з дати отримання документів повідомляє про це організацію на електронну адресу, з якої була подана заявка, або засобами телефонного зв’язку. Організація не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше ніж протягом трьох робочих днів після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів).

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів, не розглядаються.

За достовірність інформації, наведеної в документах, відповідальність несуть організації та претенденти.

Конкурс проводиться у формі засідань конкурсної комісії.

Довідки:

або

 

ДОКУМЕНТИ:

Зразок заяви від претендента
Зразок заяви від організації

Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 01.02.2020 року № 54 "Щодо проведення конкурсу з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії"

Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 01.02.2020 року № 53 "Про утворення конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії"