Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Кіно  >  Новини 4  >  МКІП оголошує про формування конкурсної комісії з відбору членів Експертної ради з відбору кінопроєктів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування   >  14/11/2020 11:55:53

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про початок приймання документів для формування конкурсної комісії з відбору членів Експертної ради при Міністерстві культури та інформаційної політики України з відбору кінопроєктів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування

Відповідно до п. 10 Положення про Експертну раду при Міністерстві культури та інформаційної політики України з відбору кінопроєктів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування, затвердженого наказом Міністерства культури України від 17.04.2018 р. № 335 (зі змінами), для проведення конкурсу з відбору членів Експертної ради при Міністерстві культури та інформаційної політики України з відбору кінопроєктів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування (далі – Експертна рада) утворюється конкурсна комісія, формування та організацію роботи якої забезпечує МКІП.

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає приймання документів для формування конкурсної комісії з відбору членів Експертної ради.

Строк приймання документів: 22 - 31 липня 2020 р.

Членами конкурсної комісії стануть вісім осіб - один представник від МКІП та сім представників від творчих спілок, громадських об’єднань, господарських об’єднань (далі – організації), статутні документи яких передбачають провадження діяльності у сфері кінематографії та/або телебачення і діяльність яких є активною упродовж одного року.

Організація може запропонувати не більше двох кандидатів для включення до складу конкурсної комісії.

Вимоги до членів конкурсної комісії

Членами конкурсної комісії можуть бути особи, які є визнаними фахівцями у сфері культури, мають бездоганну ділову репутацію та високий суспільний авторитет.

Не можуть бути членами конкурсної комісії особи, які мають судимість, не погашену або не зняту в установленому законом порядку, конфлікт інтересів відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” та/або які притягалися до відповідальності за корупційні правопорушення.

Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення

Для включення до складу конкурсної комісії організація, яка висуває кандидата, подає наступні документи:

1) заяву в довільній формі, підписану керівником організації, із зазначенням прізвища, імені та по батькові кандидата (зразок додається);

2) копію статутного документа організації;

3) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи організації у сфері кінематографії/телебачення не менше одного року (публікації у засобах масової інформації, скріншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо);

4) заяву кандидата про згоду на включення до складу конкурсної комісії, в якій зазначаються прізвище, ім’я та по батькові, контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, притягнень до відповідальності за корупційні правопорушення, згода на обробку персональних даних (зразок додається);

5) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України кандидата;

6) біографічну довідку (резюме) кандидата.

Документи надсилаються на електронну адресу [email protected] одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Датою отримання документів вважається дата їх надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. МКІП не пізніше одного робочого дня з дати отримання документів надсилає на електронну адресу організації підтвердження про їх одержання.

Довідково

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», Мінкультури не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином МКІП невідкладно повідомляє про це організацію з використанням засобів електронного та телефонного зв’язку. До завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів організація може подати документи, виправлені з урахуванням зауважень. Документи, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку, не розглядаються.

За достовірність інформації, наведеної в документах, відповідальність несуть організації та кандидати.

Персональний склад конкурсної комісії затверджується наказом МКІП, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті МКІП.

Конкурсна комісія діє на громадських засадах.

Телефони для довідок:

044-234-79-31 – державний експерт експертної групи з кіно Орлюк Катерина Вікторівна;

044-234-15-61 - головний спеціаліст відділу з розвитку кіно Чимбар Тетяна Феліксівна

Додаток 1

Додаток 2