Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Кіно  >  Новини 4  >  МКІП оголошує про початок приймання документів для формування конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії   >  13/01/2021 13:53:19

Відповідно до п. 4 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 року № 195, для проведення конкурсу з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії утворюється конкурсна комісія, формування та організацію роботи якої забезпечує МКІП.

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає приймання документів для формування конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії.

Строк приймання документів: 13 - 26 січня 2021 року

Членами конкурсної комісії стануть дев’ять осіб - по одному представнику від МКІП і Держкіно та сім представників від творчих спілок, громадських об’єднань, господарських об’єднань (далі – організації).

Організація може запропонувати не більше двох кандидатів для включення до складу конкурсної комісії.

Вимоги до організацій, які висувають кандидатів для включення до конкурсної комісії:

Вимоги до кандидатів для включення до складу конкурсної комісії:

Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення

Для включення до складу конкурсної комісії організація, яка висуває кандидата, подає такі документи:

1) заяву в довільній формі, підписану керівником організації, із зазначенням прізвища, імені та по батькові (за наявності) кандидата (зразок додається);

2) копію статутного документа організації;

3) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи організації у сфері кінематографії не менше трьох років (публікації у засобах масової інформації, скріншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо);

4) заяву кандидата (зразок додається) про згоду на включення до складу конкурсної комісії, в якій зазначається: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, згода на обробку персональних даних, згода на проведення відеозйомки, аудіозапису та телевізійної зйомки всього процесу конкурсного відбору з можливістю трансляції, оприлюднення та подальшого поширення (в тому числі за участю телерадіоорганізацій та/або інших засобів масової інформації);

5) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України кандидата;

6) біографічну довідку (резюме) кандидата.

Такі документи надсилаються на зазначену в оголошенні електронну адресу у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Заявки приймаються з 13 по 26 січня 2021 року до 23:59 (включно).

Документи надсилаються на електронну адресу [email protected] одним листом (вказавши у темі листа прізвище кандидата) у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Довідково

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», МКІП не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином МКІП протягом двох робочих днів з дати отримання документів повідомляє про це організацію з використанням засобів електронного та телефонного зв’язку. Суб’єкт кінематографії не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше ніж протягом трьох робочих днів після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів).

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів, не розглядаються.

За достовірність інформації, наведеної в документах, відповідальність несуть організації та кандидати.

Персональний склад конкурсної комісії затверджується наказом МКІП, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті МКІП.

Конкурсна комісія діє на громадських засадах.

Довідки:

- за телефоном: (044) 234-15-61 

або

- через електронну скриньку: [email protected] (зазначте у темі листа «довідка»)

 

ДОКУМЕНТИ:

Зразок заяви від кандидата

Зразок заяви від організації