Міністерство інформаційної політики України


Відповідно до пункту 29 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 р. № 195, Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднює перелік претендентів для включення до складу Ради з державної підтримки кінематографії та документи, подані організаціями.

Обґрунтовані заперечення щодо претендентів, поданих організаціями, приймаються протягом трьох робочих днів (до 17 год. 00 хв. 25 лютого 2021 року) на електронну адресу [email protected].

 

ПІБ претендента

організація, від якої висувається кандидат

1.

Бабкін Дмитро Дмитрович

ГО «Асоціація стрімерів України «Стрім.Ньюз»»

2.

Бесхмельниціна Ольга Миколаївна

ГС «Асоціація кіноіндустрії України»

3.

Буковський Сергій Анатолійович

ГО «Докудейз»

4.

Булига Віктор Степанович

ГО «Рівненська обласна організація «Українська асоціація маркетингу»»

5.

Войтенко Володимир Миколайович

ГО «Творче об’єднання «Вавілон 13»»

6.

Войтенко Володимир Миколайович

Асоціація «Сприяння розвитку кінематорафа в Україні – дивись українське!»

7. 

Войтенко Володимир Миколайович

ГО «Українська кіноакадемія»

8.

Войтенко Володимир Миколайович

Національна спілка кінематографістів України

9.

Войтенко Володимир Миколайович

ГО «Спілка кінокритиків України»

10.

Гладштейн Ілля Юрійович

ГО "86"

11.

Горбунов Юрій Миколайович

Асоціація «Правовласників та постачальників контенту»

12.

Дворський Євген Вікторович

ГО "Культпросвіт"

13.

Десятирик Дмитро Валентинович

ГО «Творче об’єднання «Вавілон 13»»

14.

Добровольська Вікторія Миколаївна

ГО «Капі»

15.

Зюнькіна Вікторія Вячеславівна

ГС «Союз кінотеатрів України»

16.

Коваль Ігор Валентинович

ГО «Українська Телевізійна Академія»

17.

Кокотюха Андрій Анатолійович

ГО «Молодіжне об’єднання «Кіновізія»»

18.

Колюбаєв Артем Олексійович

ГО «Спільна перемога»

19.

Коробіна Світлана Віталіївна

ГО «Міжнародна асоціація розвитку і підтримки української культури»

20.

Крігсхайм Євгенія Валентинівна

ГО «Тинк Тенк Юкрейн»

21.

Любченко Олена Михайлівна

ГО «Об’єднання захисників надбань та відродження українського кіномистецтва»

22.

Макухін Олексій Олександрович

ГО "Український кіноінститут"

23.

Мартиненко Роман Ігорович

ГО «Буковинська Кінокомісія»

24.

Матешко Анатолій Миколайович

ГО «Українська кіноакадемія»

25.

Моргунець-Ісаєнко Олеся Олександрівна

ГО «Молодіжне об’єднання «Кіновізія»»

26.

Недбаєв Олександр Миколайович

ГО «Міжнародна асоціація розвитку і підтримки української культури»

27.

Новікова Маріанна Георгіївна

ГС «Асоціація кіноіндустрії України»

28.

Осадча Світлана Анатоліївна

ГО «Національна асоціація медіа»

29.

Першко Олексій Володимирович

ГО «Спілка кінокритиків України»

30.

Рудаков Олександр Геннадійович

ГО «Союз кінотеатрів України»

31.

Скобун Сергій Сергійович

ГО «Буковинська Кінокомісія»

32.

Сукненко Станіслав Вікторович

Асоціація «Сприяння розвитку кінематорафа в Україні – дивись українське!»

33.

Суханов Дмитро Валерійович

ГО «Нарешті»

34.

Толмачова Поліна Тарасівна

Асоціація «Українська кіно-асоціація»

35.

Тритенко Олексій Олександрович

ГО «Кінофестиваль «Корона Карпат»»

36.

Чиханцов Микола Анатолійович

ГО «Айдами»

37

Шкробот Олена Вікторівна

Асоціація «Правовласників та постачальників контенту»



Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/content/mkip-oprilyudnyue-perelik-pretendentiv-dlya-vklyuchennya-do-skladu-radi-z-derzhavnoi-pidtrimki-kinematografii-ta-dokumenti-podani-organizaciyami.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове