Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Мистецтво  >  Стипендії та гранти  >  Оголошення про проведення відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва 2   >  02/07/2020 16:05:00

Міністерство культури та інформаційної політики України продовжує до 30 липня 2020 року (включно) відбір кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва

Вимоги до кандидатів

Пропозиції на здобуття стипендій вносяться громадянами України шляхом самовисування молодими письменниками і митцями у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки), які мають творчі досягнення.

Претенденти на здобуття стипендії подають такі документи:

Строк приймання документів

Документи на участь у відборі кандидатів приймаються у паперовому вигляді до 30.07.2020 р. (включно) на поштову адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601. Контактна особа: Іванова Лілія Миколаївна, (каб. 310), тел.(044) 234-79-11 або (044) 234 63 88.

Також, з метою попереднього розгляду документів, додатково необхідно надіслати і в електронному вигляді на адресу [email protected] такі скановані (фотокопії) документи у формат PDF: заявку, рекомендаційні листи, автобіографію та мотиваційний лист та у форматі WORD інформацію щодо особистих творчих досягнень, зазначену у пункті 6 заявки.

У разі невідповідності поданих документів вимогам, вони протягом трьох робочих днів з дати надходження до Міністерства повертаються претенденту із зазначенням підстав для повернення.

У разі усунення недоліків документи можуть бути подані до Міністерства повторно до визначеної в оголошенні дати.

Документи, подані після закінчення строку, розгляду не підлягають та повертаються претенденту у місячний строк.

Розмір стипендії

Призначається 250 стипендій на рік. Виплата стипендій провадиться щомісяця протягом року.
Стипендії призначаються у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Нормативно-правові документи

Додатки:
заявка на здобуття стипендії;
зразок згоди на обробку персональних даних.