Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Кіно  >  Новини 4  >  Перелік кандидатів для включення до складу конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії (27.01.2021)   >  10/06/2021 13:43:15

Відповідно до пункту 18 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 р. № 195, Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднює перелік кандидатів для включення до складу конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії та документи, подані організаціями.

Обґрунтовані заперечення щодо кандидатур, поданих організаціями, приймаються протягом трьох робочих днів (до 15 год. 45 хв. 29 січня 2021 року) на електронну адресу [email protected].

 

ПІБ кандидата

Організація, від якої висувається кандидат

1.

Бесхмельниціна Ольга Миколаївна

ГО «Докудейз»

2.

Бицюра Леонід Олексійович

ГО "Тернопільська кінокомісія"

3.

Бірзул Ольга Михайлівна

ГО «Докудейз»

4.

Заря Ірина Миколаївна

асоціація "Індустріальний телевізійний комітет"

5.

Зленко Сергій Олександрович

ГC "Союз кінотеатрів України"

6.

Іваненко Валерія Володимирівна

ГО "Спільна перемога"

7.

Карновський Юрій Олександрович

ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії"

8.

Ковальчук Ірина Романівна

ГО “Віз-Арт”

9.

Козленко Іван Васильович

ДП "Нацiональний центр Олександра Довженка"

10.

Колесников Дмитро Володимирович

ГО "Асоціація продюсерів України"

11.

Коробiна Свiтлана Вiталiївна

Об'єднання захисникiв надбань та вiдродження украiнського кiномистецтва

12.

Лавренюк Сергій Віталійович

ГС «Асоціація кіноіндустрії України»

13.

Лісенбарт Дмитро В’ячеславович

ГС "Українська анімаційна асоціація"

14.

Максименко-Довгич Жанна Віталіївна

ГО "Творче об'єднання "Вавілон 13"

15.

Максимчук Олександр Юрійович

ГО "Міжнародна асоціація розвитку і підтримки української культури"

16.

Мачух Анна Миколаївна

ГО "Українська кіноакадемія"

17.

Мієнко В'ячеслав Костянтинович

Асоціація "Прововласників та постачальників контенту"

18.

Мізіна Катерина Олександрівна

ГО "86"

19.

Онищенко Володимир Андрійович

Національна спілка кінематографістів України

20.

Пантелеймонова Ольга Юріївна

ГО "Українська телевізійна академія"

21.

Пензій Альона Сергіївна

ГО "Спілка кінокритиків України"

22.

Романчишин Василь Григорович

Об'єднання захисникiв надбань та вiдродження украiнського кiномистецтва

23.

Савиченко Ігор Олександрович

ГО "Сучасне Українське Кіно "СУК"

24.

Сенцов Олег Геннадійович

ГО "Творче об'єднання "Вавілон 13"

25.

Сліпченко Катерина Олександрівна

ГО “Віз-Арт”

26.

Сочивець Валерія Юріївна

ГО "Сучасне Українське Кіно "СУК"

27.

Сьомкін Сергій Вікторович

асоціація "Індустріальний телевізійний комітет"

28.

Сiнькевич Юлiя Львiвна

ДП "Нацiональний центр Олександра Довженка"

29.

Трегубова Дарина Вікторівна

ГО "Спільна перемога"

30.

Тримбач Сергій Васильович

Національна спілка кінематографістів України

31.

Шевчук Руслан Борисович

ГО "Міжнародна асоціація розвитку і підтримки української культури"

32.

Ярмощук Вікторія Володимирівна

Асоціація "Українська кіно-асоціація"

33.

Яценко Володимир Вікторович

ГС «Асоціація кіноіндустрії України»