Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Мистецтво  >  Премії у галузі музичного та хореографічного мистецтва  >  Премія імені А. Ф. Шекери   >  10/09/2020 09:31:00

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМЕНІ А. Ф. ШЕКЕРИ У 2020 РОЦІ

Премія присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені.

Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах. Щороку присуджується лише одна Премія у розмірі 20,0 тис.грн. (двадцять тисяч гривень).

На здобуття Премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.

На здобуття Премії не висуваються постановки, які вже були відзначені іншими преміями, державними нагородами.

Премія не присуджується повторно.

Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття Премії вносяться закладами культури усіх форм власності, які здійснюють професійну діяльність у галузі хореографічного мистецтва, Національною хореографічною спілкою України, Національною академією мистецтв України, іншими творчими спілками, а також громадськими об’єднаннями, які діють у галузі професійного хореографічного мистецтва, вищими навчальними закладами культури і мистецтва.

За достовірність поданої інформації відповідальними є керівники установ, підприємств, організацій, які висувають кандидата на здобуття Премії, та кандидати.

На здобуття Премії до 01 жовтня 2020 року до МКІП (вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, к. 310) подаються:

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 01 жовтня 2020 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.
У разі усунення недоліків документи може бути подано до МКІП повторно до 01 жовтня 2020 року.


Контактні дані: (044) 234-79-11, Дяченко Людмила.


Положення про премію імені А. Ф. Шекери