Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Мистецтво  >  Премії за досягнення у сфері культури і мистецтва  >  Премії у галузі музичного та хореографічного мистецтва  >  Премія імені Л. М. Ревуцького   >  03/11/2020 14:40:14

Премія імені Л. М. Ревуцького (далі – Премія) присуджується щороку за досягнення молодих композиторів і виконавців у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв.

Премія присуджується громадянам України.

Щороку присуджується лише одна Премія у розмірі 20,0 тисяч гривень.

Премія присуджується за такими напрямами:

На здобуття Премії за напрямом композиторська творчість висуваються завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва (оперний, балетний, кантатно-ораторіальний, симфонічний, вокально-хоровий, камерно-інструментальний тощо), які були написані та оприлюднені (виконані) протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.

На здобуття Премії за напрямом концертно-виконавське мистецтво висуваються концертні програми у сфері академічної музики, які створені (виконані) професійними виконавцями протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.

Премія присуджується особам (далі – претенденти), яким не виповнилося 35 років на дату її присудження.

На здобуття Премії не висуваються музичні твори/концертні програми, які були відзначені Премією або іншими преміями, державними нагородами.

Лауреатом Премії за кожним напрямом одна особа може бути відзначена лише один раз.
Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться творчими спілками, вищими навчальними закладами культури і мистецтва, театрально-видовищними закладами, мистецькими колективами.

За достовірність поданої інформації відповідають керівники підприємств, установ, організацій, які подали клопотання щодо претендента на здобуття Премії та претенденти.

На здобуття Премії до 01 січня 2021 року до Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, каб. 310) подаються:

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 01 січня 2021 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до МКІП повторно до 01 січня 2021 року.

Контактні дані: p[email protected] +380914819715 Альберт Саприкін.

Положення про премію імені Л. М. Ревуцького можна переглянути за посиланням