Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Мистецтво  >  Премії за досягнення у сфері культури і мистецтва  >  Премії за досягнення у сфері культури і мистецтва  >  Премія імені М.В. Гоголя   >  09/11/2020 14:59:37

Премія імені М.В. Гоголя (далі – Премія) присуджується щорічно до дня народження М.В. Гоголя — 01 квітня – прозаїкам, драматургам та сценаристам, що наслідують традиції творчості М.В. Гоголя, збагачені концептами історичної романістики, містицизму та сатири, та утверджують національну самоідентифікацію.

Грошова винагорода до Премії виплачується у розмірі двадцяти тисяч гривень.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються до творчими спілками та асоціаціями, літературно-мистецькими об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, видавництвами та окремими авторами.

На здобуття Премії до 01 лютого 2021 року подаються наступні документи:

До клопотання можуть бути додані інші документи, що підтверджують професійні якості претендента.

Інформацію щодо кандидатів необхідно подавати за адресою: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19, каб. 315.

Телефон для довідок: 044-234-63-88, 067-549-02-36, відповідальна особа – головний спеціаліст Комендант Альона Анатоліївна.

Положення про премію імені М.В. Гоголя можна переглянути за посиланням.