Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Мистецтво  >  Премії за досягнення у сфері культури і мистецтва  >  Премії у галузі музичного та хореографічного мистецтва  >  Премія імені В. С. Косенка 2020 року   >  13/01/2021 14:04:35

30 листопада 2020 року в Міністерстві культури та інформаційної політики України відбулося засідання комітету з присудження премії імені В. С. Косенка.

За результатами таємного голосування премію імені В. С. Косенка у 2020 році присуджено молодій композиторці Ганні Манокіній за П’ять фортепіанних п’єс для дітей та юнацтва «Подорожі уві сні», дитячий цикл для голосу або вокального дуету і фортепіано на сл. Катерини Станіславської «Пісні-танці» та П’ять обраних пісень для голосу і фортепіано «Ігрові пісні для найменших».

Премією відзначаються професійні композитори - автори музичних творів для дітей та юнацтва.

Ганна Манокіна – представниця молодої генерації українських композиторів. Освіту здобула у Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського. Учасник мистецьких композиторських конкурсів та музикознавчих конференцій. Її твори виконуються провідними художніми колективами України. Автор низки камерно-інструментальних, камерно-вокальних, хорових та оркестрових творів.