Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Діяльність  >  Мистецтво  >  Стипендії та гранти  >  Результати засідання комісії 13.09.2021 з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва   >  25/10/2021 14:35:22

13 вересня 2021 року відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. На засіданні розглянуто 460 заявок,  серед яких у сфері музичного мистецтва – 193; образотворчого мистецтва – 73; молоді письменники – 58; у сфері кіномистецтва – 14; у сфері у сфері театрального мистецтва – 70; у сфері хореографічного мистецтва –35 ; у сфері естрадно-циркового мистецтва – 17.

За результатами проведеної роботи комісія прийняла рішення рекомендувати претендентів на отримання стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва 250 кандидатів, а саме:

 

молоді письменники:

 

Білозір Віталій Олександрович

Бойко Катерина Василівна

Вітяк Юрій Миколайович

Вротна Юлія Володимирівна

Грабовська Ірина Сергіївна

Григорук Юлія Дмитрівна

Дуплій Оксана Олегівна

Канавець Ганна Михайлівна

Карп’юк Василь Іванович

Козинець Олександр Володимирович

Коломієць Іван Анатолійович

Мамчур Дмитро Костянтинович

Мимрук Олександр Віталійович

Науменко Сергій Тулкінович

Ніщименко Віталій Іванович

Рижих Микита Анатолійович

Руменко Тетяна Павлівна

Ульянова Юлія Дмитрівна

Харчук Олександр Анатолійович

Чистяк Дмитро Олександрович

Чупат Дарина Ігорівна

 

митці у сфері музичного мистецтва:

 

Адлуцький Гліб Вікторович

Акулова Дар’я Владиславівна

Андрійчук Богдан Ігорович

Артюхова Людмила Яківна

Балтрушайтітє Дана Томасівна

Барсов Андрій Сергійович

Бахмут Єгор Володимирович

Білаш Михайло Максимович

Білик Маргарита-Юлія Василівна

Богатирьов Володимир Олександрович

Богодиста Анастасія Сергіївна

Бондарук Едера Віталіївна

Вітранюк Юлія Сергіївна

Гапанюк Жанна Василівна

Гафич Максим Ярославович

Голенач Альбіна Олександрівна

Голубов Ростислав Романович

Гузько Аліна Костянтинівна

Гушта Мар’ян Григорович

Дерепа Вадим Олегович

Діордієв Михайло Сергійович

Дмитренко Кіра Антонівна

Доцяк Артур Володимирович

Дуб Галина Володимирівна

Дюльгер Єлизавета Степанівна

Жукова Софія Володимирівна

Журак Антоніна Василівна

Журба Альона Валентинівна

Зубенко Станіслав Сергійович

Ієвський Роман Ігорович

Казнодій Владислав Віталійович

Каліщук Назарій Сергійович

Карабут Анастасія Юріївна

Кашубович Христина Василівна

Керницький Іван Валерійович

Клюфінський Любомир Степанович

Колодій Богдан Юрійович

Коляда Наталія Олегівна

Косарєва Ксенія Юріївна

Кресленко Ірина Миколаївна

Кузьміна Олександра Анатоліївна

Кушнір Тарас Ігорович

Кушніренко Микола Олександрович

Левандовський Михайло Юрійович

Ленчик Костянтин Анатолійович

Лесюк Мар’ян Васильович

Лиманська Світлана Сергіївна

Лисенко Владислав Віталійович

Лоцман Руслана Олександрівна

Лучков Олександр Степанович

Малий Дмитро Миколайович

Маркар’ян-Шестакова Марія Володимирівна

Мельник Вікторія Тарасівна

Мельник Христина Петрівна

Мельничук Ольга Френківна

Миколенко Дар’я Олександрівна

Михайлова Анастасія Олегівна

Мітєва Біляна Іванівна

Мурміль Анастасія Ярославівна

Назимчук Дарія Анатоліївна

Некоз Роман Сергійович

Немеш Катерина Миколаївна

Новак Марія Тарасівна

Овчаренко Ілля Ігорович

Орловський Петро Петрович

Павленко Катерина Станіславівна

Павлов Андрій Олександрович

Падалко Вікторія Олегівна

Паньків Денис Мар’янович

Плахцінська Софія Маркіянівна

Плєшакова Марія-Луіза Євгенівна

Плужнікова Валентина Дмитрівна

Подлипенська Аліна Іванівна

Полуденна Анастасія Дмитрівна

Пономарьова Анастасія Валеріївна

Поплінський Максим Павлович

Попович Ксенія Юріївна

Притула Богдан Михайлович

Прібега Діана Олександрівна

Прокопишен Олег Михайлович

Прудкий Богдан Артемович

Радченко Антон Олександрович

Речицький Ігор Леонідович

Рибак Анастасія Олегівна

Романюк Марія Павлівна

Семеляк Андрій Володимирович

Синяк Любов Валеріївна

Сметана Вікторія Олексіївна

Тодуа Теона Бесоївна

Трусова Злата Сергіївна

Ушакова Маргарита Сергіївна

Фанта Сергій Васильович

Фещак Дарина Любомирівна

Хижняк Дарія Костянтинівна

Цюпак Вікторія Анатоліївна

Чайка Владислава Володимирівна

Чамахуд Дарина Володимирівна

Чеснокова Анастасія Василівна

Шалімов Андрій Володимирович

Шаповал Анна Петрівна

Шестаков Дмитро Вікторович

Шлябанська Яна Анатоліївна

Шульга Валерія Валеріївна

 

митці у сфері образотворчого мистецтва:

 

Агапєєв Віталій Васильович

Білик Анна Ігорівна

Волошин Іван Григорович

Вороніна Олександра Вікторівна

Ворохта Ольга Михайлівна

Гнатюк Еліс В’ячеславівна

Гостілова Олена Вікторівна

Гузь Ярослава Віталіївна

Журунова Маргарита Ігорівна

Забудська Ганна Сергіївна

Зубань Наталія Анатоліївна

Карабінович Микола Миколайович

Кацан Лада Денисівна

Коваль Дмитро Вадимович

Козелецька Ганна Сергіївна

Кравець Дмитро Михайлович

Курик Марина Федорівна

Мар’єта Олексій Віталійович

Маркарян Вартан Володимирович

Никифоров Андрій Михайлович

Одрехівський Василь Володимирович

Педченко Ольга Олександрівна

Пилипенко Вероніка Юріївна

Підгайний Іван Миколайович

Пікуш Олеся Ігорівна

Піщерський Вадим Валерійович

Пранчук Тетяна Петрівна

Приймак Іван Іванович

Пріхно Владислава Сергіївна

Савві Анна Сергіївна

Сліпченко Анастасія Миколаївна

Степанська Поліна Костянтинівна

Сушарник-Кравець Анна Олександрівна

Тимчук Марія Миколаївна

Хасанова Яніна Маратівна

Худякова Анастасія Геннадіївна

Цой Микита Андрійович

Чупровська Віталія Романівна

Шабалтій Анна Володимирівна

Шачко Павло Петрович

Штепура Олена Павлівна

Штормов Владислав Іванович

Юрчук Павло Павлович

 

митці у сфері театрального мистецтва:

 

Агєєва – Швед Надія Олександрівна

Апчел Олена Анатоліївна

Бондарець Серафима Володимирівна

Весельський Дмитро Вадимович

Герел Юлія Вікторівна

Гнатюк Андрій Михайлович

Головчак Микола Юрійович

Грідзак Василь Васильович

Губрій Тетяна Ігорівна

Дацун Віктор Олександрович

Денисенко Анна Василівна

Дзуринець Рудольф Рудольфович

Домарєва Віалета Сергіївна

Дубінін Владислав Сергійович

Зайцева Ольга В’ячеславівна

Захарченко Володимир Валентинович

Зозуля Олександр Олексійович

Ілляшенко Ірина Володимирівна

Коваль Руслана Михайлівна

Ковальчук Анна Ігорівна

Ковбель Володимир Олегович

Кожушок Ольга Юріївна

Козловець Юліана Сергіївна

Комарова Христина Олександрівна

Костін Роман Олександрович

Кохан Людмила Йосипівна

Кравченко Олександра Володимирівна

Кравчук Оксана Юріївна

Кривець Борис Борисович

Куксенко Руслан В’ячеславович

Латчук-Воронова Богдана Андріївна

Лефор Сергій Ростиславович

Лозінська-Матвієнко Вікторія Павлівна

Мінько Олексій Павлович

Нижня Карина Сергіївна

Новосад-Лесюк Христина Назарівна

Олійник Дмитро Олександрович

Опанасенко Лідія Сергіївна

Парфир’єва Катерина Олександрівна

Пастух Орест Валерійович

Поляновська Людмила Олександрівна

Прокоп’як Ігор Васильович

Проців Віра Юріївна

Райнова Інна Сергіївна

Романюк Іванна Анатоліївна

Смирська Дар’я Олександрівна

Толмачова Марина Вадимівна

Шиленко Лада Анатоліївна

Яцентюк Владислав Володимирович

 

митці у сфері хореографічного мистецтва:

 

Байтлер Ілона Олексіївна

Борисяк Марія Ростиславівна

Вдовиця Діана Владиславівна

Кірік Дарина Ігорівна

Литвиненко Ксенія Костянтинівна

Малакі Ян Віталійович

Марчук Крістіна Олексіївна

Мороз Арсеній Сергійович

Сандульський Сергій Миколайович

Сачук Анастасія Сергіївна

Тельвар Каріна Янівна

Швидкий Олексій Миколайович

 

митці у сфері естрадно-циркового мистецтва:

 

Баглай Діана Віталіївна

Бобер Максим Юрійович

Бондаренко Геннадій Олександрович

Галушка Аліна Станіславівна

Гапанович Ольга Володимирівна

Дзюба Вікторія Віталіївна

Каширін Андрій Олександрович

Малий Олексій Олексійович

Олізе Вікторія Ідегби Вікторівна

Пашковець Владислав Юрійович

Петренко Анна Юріївна

Третьяков Володимир Валентинович

Устименко Єлизавета Олександрівна

Чемко Дмитро Іванович

Шевченко Марія Євгеніївна

Щиткова Дар’я Володимирівна

Щиткова Марія Володимирівна

 

митці у сфері кіномистецтва:

 

Бінюков Тимофій Сергійович

Грищенко Михайло Володимирович

Пасічник Артем Юрійович

Рубашевська Олена Олегівна

Сидорчук Тетяна Анатоліївна

 

 Станом на 21 вересня 2021 року Міністерством культури та інформаційної політики України розроблено проект Указу Президента України «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва».

Наразі триває процедура погодження зазначеного проекту Указу відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950.

Після підписання вищезазначеного Указу Президента України стипендіати подають на електронну пошту [email protected] наступний пакет документів: копія паспорта, копія ідентифікаційного коду та реквізити банку, на який будуть перераховуватися кошти (рахунок в банку має бути відкритим на ім’я стипендіата).

Акцентуємо увагу на тому, що лише після підписання Президентом України Указу, Міністерством культури та інформаційної політики України буде здійснено відповідну роботу щодо виплати стипендій.

Виплати стипендій передбачається здійснювати з 01 січня по 31 грудня 2022 року щомісячно.