Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  29 Березня 2016, 14:03

На підтримку референдуму «Україна-ЄС» в Нідерландах стартував проект Like.U – студенти при МІП розгорнули флеш-моб серед молоді в Україні та за кордоном

1

 Автор фото - журналіст, Удовик Сергій

28 березня у галерейному культурному просторі Cultprostir Hub відбулася прес-конференція з нагоди презентації Like.U - комунікаційного проекту підтримки українського референдуму у Нідерландах. Серед спікерів заходу була радник Міністра інформаційної політики України Аліна Фролова:

"Проблема, яка виникла в нас із Нідерландами сколихнула громадянське суспільство. Громадянами було розпочато багато ініціатив, спрямованих на те, щоб показати Україну не просто як формальну державу, а донести інформацію про нас через обличчя та людські історії. Всі люди, які беруть участь у цій кампанії є представниками України незалежно від того, чи є вони українцями, чи голландцями, чи представниками інших держав, тому що їм не байдуже, що про нас будуть думати за кордоном, зокрема в Голландії."

Вона впевнена, що навіть якщо невелика кількість голландців почує слова творців  Like.U, це не просто змінить їх голос на референдумі на позитивний, а й їхнє сприйняття та ставлення до України взагалі.

В рамках проекту, українська режисерка Ганка Третяк створила 17 відео-інтерв'ю з історіями різних людей - як українців, так і голландців, які знають зсередини обидві країни, розділяють їх цінності та вірять, що своїми історіями вони можуть вплинути на трансформацію внутрішніх рішень голландців. 

Держава також не стояла осторонь: комунікаційний проект Like.U став логічним продовженням проекту MyUkrainels, що раніше за підтримки Міністерства закордонних справ України та Міністерства інформаційної політики України був розроблений та реалізований командою StratComUA (http://myukraineis.org). В рамках Like.U МЗС також залучило до проекту нових учасників, надавало допомогу в організації зйомок, брало участь у координаційних дискусіях та творчих брейн-штормах, а МІП України друкувало буклети голландською мовою для розповсюдження.

Ініціативна група студентів при МІП започаткувала флеш-моб на підтримку проекту в соціальних мережах та в стінах Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Акція проходитиме до 6го квітня – початку референдуму. Крім того, до флеш-мобу вже долучаються партнерські неурядові організації Інституту за кордоном. Долучайтеся й ви #

1

1

1

Автор фото: Нгуєн Фан Бао Лінь

 

 * Зазначимо, інформаційні матеріали, зокрема буклет, надруковано МІП за кошти, виділені на заходи сфери захисту національного інформаційного простору.


Перейти до списку публікацій