Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Грудня 2016, 21:12

Юрій Стець: «Завданням на наступний рік є побудова ще трьох телевеж у Луганській та Донецькій областях»

5 грудня 2016 року в Слов’янську відбулося офіційне відкриття телевежі на горі Карачун за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, а також інших представників влади. 

Після запуску телевежі, висота якої 184,41 метрів, а радіус покриття близько 63 км, Петро Порошенко ознайомився з налаштуванням телевізійних передавачів у кімнаті управління та контролю телерадіовежі, яка транслюватиме 10 загальнонаціональних і 4 місцевих канали.

Президент Петро Порошенко заявив, що мовлення українських телеканалів та радіо буде відновлено на всій території України для того, щоб і мешканці окупованих районів Донецької та Луганської областей мали можливість дивитися українські телеканали.

За словами Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, після введення в дію цієї телевежі, українські телеканали та радіостанції зможуть чути та бачити мешканці тимчасово окупованих територій, у тому числі й в Горлівці.

«Завданням на наступний рік є побудова ще трьох телевеж у Луганській та Донецькій областях, за умови виділення під це коштів із Держбюджету», - додав Міністр.

Зазначимо, на сьогоднішній день, після відновлення роботи РТПС, на території Донецької області розпочато ретрансляцію телевізійних програм усіх 14-ти запланованих аналогових каналів і 13-ти радіопрограм, здійснюється повне технічне обслуговування й експлуатація мереж зв’язку, супутникового й ефірного телерадіомовлення. Зокрема, в тестовому режимі для мешканців Донецької області доступні Перший національний, Інтер, ТРК Україна, Новий канал, 1+1 , СТБ, 5 канал та інші.

Нагадаємо, Міністерство інформаційної політики України проводить постійний моніторинг у зоні АТО. Із цією метою на місці працює моніторингова місія на чолі з Олександром Бригинцем (народний депутат України), який є радником Міністра. Аналітичні дані, отримані за результатами моніторингу, передаються на розгляд Комісії з питань відновлення мовлення, яка обговорює шляхи вирішення існуючих проблем, а МІП на основі цього впроваджує законодавчі ініціативи. Це дає змогу робити правильні кроки в напрямі відновлення українського мовлення за участі всіх зацікавлених органів держави.


Перейти до списку публікацій