Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Березня 2015, 09:03

Артем Біденко: «В найближчій перспективі МІП – створення Громадської та Експертної рад, які розроблятимуть концепцію інформаційної безпеки України»

Зокрема, про це розповів заступник Міністра Артем Біденко в ексклюзивному коментарі  інформаційному порталу «Слово і Діло».

 «Існує певна логіка створення Міністерства. Йде війна й Україна програє в інформаційній кампанії у сфері простого інформування населення. Росія користується відсутністю прозорої інформації, закидає «фейки» і населення не знає чому вірити. Завдання номер один - координація всіх держорганів, щоб публічна інформація була швидкою, чіткою та прозорою. Другий момент – сфера регулювання медійного простору існує в хаотичному стані. Міністерство має розробити концепцію інформаційної безпеки. Це біла книга, яка містить законні та підзаконні акти, які регулюють цю систему», – коментує заступник Міністра.

Крім того, Артем Біденко зауважив, що за останній місяць Міністерством  було розроблено соціальну кампанію по четвертій хвилі мобілізації, відновлено радіомовлення на окупованих територіях, створено комісію з питань забезпечення національного телебачення, зараз готуються кадрові рішення, щоб концерн функціонував. Також запущено платформу «Інформаційні війська України», яка займається розвінчуванням російських фейків та донесенням того, що насправді відбувається в Україні.

Крім того, розроблено соціальну кампанію «Крим – це Україна» і найближчим часом вона буде анонсована», – розповідає Біденко.

Посилання на першоджерело


Перейти до списку публікацій