Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Лютого 2017, 13:02

Е. Джапарова: Кількамільйонна діаспора кримських татар в Туреччині є запорукою зближення двох партнерських країн

7 лютого 2017 року Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова зустрілась з координатором Турецького агентства зі співробітництва та координації (TIKA) в Україні Хаджи Байрам Болатом.

Еміне Джапарова зазначила, що поглиблення співпраці з Туреччиною є стратегічно важливим для України. «Кримські татари, як корінний народ України, можуть та мають відігравати ключову роль у зближенні двох партнерських країн. Кількамільйонна діаспора кримських татар в Туреччині є запорукою зближення. До того ж, Туреччина має тверду позицію невизнання окупації Криму та намагається допомагати кримським татарам, які перебувають під потужним тиском окупаційної влади», - наголосила Джапарова.

У свою чергу, координатор організації (TIKA) в Україні Хаджи Байрам Болат, наголосив на відкритості та готовності до співпраці з партнерами в Україні.

Довідково: На території України ТІКА реалізує проекти і програми з 1997 року в рамках «Угоди між Урядом Турецької Республіки та Кабінетом Міністрів України про технічне та фінансове співробітництво» і «Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про погодження списку проектів, серед яких проекти в сферах освіти, охорони здоров'я, соціальній сфері, культурі, про надання консультаційних послуг та послуг з навчання, підвищення рівня інституціоналізації в системі державного управління, розвитку сільських територій тощо».


Перейти до списку публікацій