Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Березня 2015, 22:03

Заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова взяла участь в тренінгу для мобілізованих журналістів

1

Ініціатором проведення тренінгу для мобілізованих журналістів на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка виступили Міністерство оборони України та Міністерство інформаційної політики України.

В урочистому відкритті заходу взяли участь народний депутат України, журналіст - Мустафа Найєм, заступник Міністра оборони України — керівник апарату Петро Мехед та помічник Міністра оборони України — прес-секретар полковник Вікторія Кушнір.

Нагадаємо, що раніше за пропозицією Тетяни Попової Міністерством оборони України оголошено конкурс на призначення посад прес-офіцерів відповідних підрозділів серед мобілізованих представників ЗМІ.

За надісланими резюме було відібрано 40 кандидатів із числа мобілізованих журналістів (це фотокореспонденти, оператори, кореспонденти та ведучі українських телеканалів, регіональних ЗМІ).

Після проходження тренінгу з організації роботи інформаційно-медійних структур в районах проведення АТО, журналісти будуть призначені на відповідні посади Міністерства оборони України. Далі  у складі структурних  підрозділів вони будуть відправлені у райони виконання бойових завдань як військові журналісти (прес-офіцери).

Тренінг для мобілізованих журналістів триватиме 5 днів.

 

 

 


Перейти до списку публікацій