Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Березня 2015, 17:03

Юрій Стець: “Ми будемо звітувати кожен місяць про роботу Міністерства інформаційної політики України"

1

Сьогодні, 19 березня, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів прес-конференцію, на якій підвів підсумки за перший місяць роботи Міністерства.

Зокрема, в прес-конференції взяли участь: заступник Міністра Тетяна Попова, радник Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський та радник з питань по роботі урядових комунікаційних програм для населення Іветта Делікатна.

"Я вже заявляв, що незважаючи на те, що Міністерство працює лише місяць, я звітуватиму за 100 днів роботи в команді, оскільки тема сьогоднішнього заходу: "100 днів роботи Уряду: здобутки та перспективи", - підкреслив Міністр.

Кожен із учасників прес-конференції прозвітував по своєму напрямку роботи перед журналістами.

Міністр розповів журналістам про всі запущені програми МІП та про ті, які є в найближчих планах Міністерства. Зокрема, розповів, що днями створено Експертну раду при Міністерстві, яка буде займатися розробкою Концепції інформаційної безпеки та розвитком інформаційного простору України. Також Юрій Стець відмітив, що не було такого дня, щоб хтось з МІП не перебував в зоні АТО.

“Сьогодні до зони АТО від Міністерства поїхав радник Олександр Бригинець з двома передавачами для відновлення українського мовлення”,- зауважив Міністр.

Наприкінці Міністр зазначив: "Ми будемо звітувати кожен місяць про роботу Міністерства інформаційної політики України".


Перейти до списку публікацій