Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  31 Березня 2015, 11:03

Юрій Стець взяв участь в Національному Експертному Форумі

 

 

В Києві відбувся V Національний Експертний Форум "Україна. Випробування на міцність", організований Інститутом Горшеніна.
Міністр інформаційної політики України Юрій Стець разом з головою Служби безпеки України Валентином Наливайченко, Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, депутатом Європейського Парламенту, членом Комітету з міжнародних справ ЕС Пятрасом Ауштрявічусом та експертом Інституту перспективного прогнозування і безпеки в Європі Крістін Дюгуен-Клеман, взяв участь у дискусійній панелі за напрямком "Перша Українська: рік життя в нових умовах".

Під час виступу Юрій Стець розповів про діяльність Міністерства в напрямку розробки механізмів захисту інформаційного простору України "В планах Міністерства напрацювати "інформаційну Конституцію" України, згідно якої держава житиме протягом десятиріч. Розробка фундаментальних документів покладена на Експертну Раду при МІП до якої увійшли провідні медіа експерти, науковці, представники Інституту стратегічних досліджень, Народні депутати України",- наголосив Міністр. В рамках дискусії Юрій Стець зазначив, що на порядку денному Експертної Ради стоїть розробка трьох документів: Стратегії інформаційної політики, Концепції інформаційної безпеки та Державної програми розвитку інформаційного простору України. "Сьогодні Україна повниться патріотизмом та любов'ю до своєї нації. Це найголовніше. Саме це стане початком Нової Великої України. Країни, яку ми маємо боронити по всіх фронтах, військовому, економічному, інформаційному",- підсумував Юрій Стець.

 


Перейти до списку публікацій