Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  28 Серпня 2017, 13:08

МІП в Харкові обговорило питання інформаційної безпеки

21-23 серпня 2017 відбулося відрядження Еміне Джапарової до м. Харків в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України з метою відвідування Харківської обласної державної адміністрації.

Під час робочого візиту відбулися зустрічі Першого заступника з головою Харківської ОДА Юлією Світличною, представниками місцевих громадських організації та ЗМІ.

Еміне Джапарова підкреслила, що починаючи з 2015 року Міністерство працює над реалізацією державної інформаційної політики, яка б сприяла консолідації українського суспільства та мирному врегулюванню збройного конфлікту на Донбасі. "Одне з наших завдань у цьому напрямку – це відновлення та розвиток мовлення на Сході України, а також нівелювання сигналу з окупованих територій", - сказала Перший заступник Міністра.

Під час зустрічі з головою Харківської ОДА обговорено питання інформаційної безпеки, розвиток телерадіомовлення Харьківської області та можливість співпраці в у цих сферах.


Перейти до списку публікацій