Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  6 Вересня 2017, 17:09

МІП презентувало проект “Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві”

Артем Біденко, державний секретар МІП, відкриваючи захід, повідомив: «Медіаграмотність – це гігієна спілкування в українському суспільстві. МІП підтримує такі проекти, друкує поліграфічну продукцію. Зокрема саме цей проект, «Довіряй, але перевіряй», МІП покаже наприкинці вересня у Львові на Конгресі Міжнародного ПЕН-клубу, на який з’їдуться літератори та інтелектуали з усього світу».

Олена Старанчук, організатор проекту, розповіла, що ця тема є дуже актуальною на сьогодні, так як ми живемо в час стрімкого технологічного розвитку і навколо нас безліч інформації, яку потрібно навчитись розуміти та фільтрувати. «Виставка плакатів молодих українських художників візуалізує термінологію медіа для легкого сприйняття складних тем, які важливо знати простому перехожому».

Олег Грищенко, співкуратор Pictoric: «Важливим етапом проекту є видання книги "Довіряй, але перевіряй" з текстами провідних українських і чеських журналістів, які будуть поєднуватись з плакатами наших авторів. Книга буде росповсюджуватись в освітніх інституціях, що надасть нашому проекту новий напрямок розвитку».

Зазначимо, проект включає виставку плакатів від художників на тему медіаграмотності, що запланована на 11 вересня вздовж бульвару Гавела, де розмістяться 60 робіт українських художників із Клубу ілюстраторів Pictoric, у яких розкрито теми цензури, пропаганди, свободи слова, фейкових новин, інформаційної війни, критичного аналізу медіа-повідомлень, зв’язку влади із медіа, соціальних мереж і суспільного телебачення.

Друга частина проекту - презентація книги з роботами художників і статтями журналістів на тему медіаграмотності. Її вихід анонсують на відкритті виставки.

Ця виставка також відкриється в 5-ти містах України, щоб охопити більшу аудиторію та підштовхнути до нових обговорень і дискусій на важливу тему інформаційної екології.

 

 

 


Перейти до списку публікацій