Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  29 Вересня 2017, 13:09

МІП підтримало проект СКУМО із стажування молоді діаспори у державних ораганах

29 вересня 2017 року в ІА "Укрінформ" відбулася презентація програми стажування талановитої місцевої молоді та молоді з діаспори у Верховній Раді України, органах виконавчої влади та центральних ЗМІ.

Захід відкрив Мирослав Гочак, президент Світового конгресу українських молодіжних організацій, через відеозв'язок із Сербії (саме за ініціативи цієї організації стартує програма стажування молоді): "Мета проекту - консолідувати світове українство, а також сприяти позитивному іміджу не тільки України в світі, а й іміджу української діаспори в Україні".

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України зазначив, що запрошуємо українську молодь з діаспори стажуватись не лише в Києві, а й в регіонах, щоб мати можливість поспілкуватись на місцях з медіа, з представниками громадських організацій. "Це громадяни інших країн, але духом і серцем залишаються українцями", - сказав Ярема.  

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко підкреслив, що Міністерство дуже цінує стосунки, що склалися із СКУМО, а також подякував за надану допомогу під час запуску каналу іномовлення UA|TV. "Надзвичайно важливий аспект діяльності Міністерства – це максимальна відкритість. В нас є студентська рада, яка працює більше 2-х років саме в плані стажування українських студентів, а сьогодні ми оголошуємо про об'єднання двох важливих аспектів для України, для діаспори – це відкритість, це стажування і одночасно співпраця із закордонними молодими українцями", - сказав Біденко.

Ініціатори: Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України.

Співорганізатори: Міністерство інформаційної політики України; МФДО «Співпраця: Україна-діаспора».

Довідково: Стажування триватиме 9 днів (14-22 листопада 2017 р). Взяти участь у конкурсному відборі для проходження стажування може кожна молода людина від 18 до 35 років з України або з діаспори.

Для цього потрібно заповнити заявку на сайті, подати рекомендаційний лист, написати невеличкий текст (10 речень) про те, що ви б хотіли змінити в Україні та розповісти про мотиви своєї участі у конкурсі. Прийом заявок для триватиме з 27 вересня по 20 жовтня 2017 року. Стажування буде безкоштовним. Стажерам потрібно буде лише доїхати до Києва, а проживання, харчування, логістика по Києву – за рахунок Міністерства молоді та спорту України.


Перейти до списку публікацій