Міністерство інформаційної політики України


Громадська рада при МІП: Ми подамо свої бачення щодо інформаційної та кібербезпеки України

29 вересня 2017 року в ІА "Укрінформ" за круглим столом  Громадська рада при Міністерстві інформаційної політики України обговорила проблеми інформаційної та кібербезпеки України як ключового чинника у протидії зовнішній агресії.

Під час заходу Артем Біденко, державний секретар МІП зазначив, що свобода слова є головною з основоположних свобод. "Але ми знаходимось в стані війни, в стані постійних провокацій, постійних кризових ситуацій, які провокуються ворогом і закривати очі на те, що свобода слова використовується як зброя проти України ми не можемо", - сказав Біденко.

Михайло Васянович, голова Громадської Ради при відомстві: "Результати "круглого столу" ми глибоко проаналізуємо як Громадська рада, додатково проведемо ще зустрічі, але вже в форматі Громадської ради і через деякий час подамо Міністерству інформаційної політики свої пропозиції та бачення основної проблематики для врахування в нормативах та у роботі в цілому".

Павло Жовніренко, голова правління Центру стратегічних досліджень сказав: "Основні стовпи російської пропаганди – це дурість і брехня, тому один з основних напрямків – це розвінчання брехні, другий – це розповсюдження правди і дуже важлива річ – це гумор".

Вадим Трюхан, голова Комітету з питань інформаційної безпеки Громадської Ради при Міністерстві інформаційної політики: "Ми розраховуємо на те, що сьогодні буде фахова глибока дискусія, яка покладе початок цілій низці інших, можливо більш вузьких, специфічних обговорень у рамках "круглих столів", семінарів, і таке інше, в результаті яких будуть народжуватися ініціативи стосовно того, яким чином державі разом з експертним середовищем, з нами працювати у сфері інформаційної та кібербезпеки".

Організатор: Організатор: Міністерство інформаційної політики України; Громадська рада при МІП.

Учасники: Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Михайло Васянович, голова Громадської Ради при Міністерстві інформаційної політики України; Вадим Трюхан, голова Комітету з питань інформаційної безпеки Громадської Ради при Міністерстві інформаційної політики України; Анна Камуз, помічник Народного депутата Верховної Ради України Вікторії Сюмар; Павло Жовніренко, голова правління Центру стратегічних досліджень; Євген Магда, кандидат політичних наук, доцент НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»; Анатолій Соловей, начальник Управління публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України; Юлія Нечипоренко, кандидат політичних наук, помічник, керівник офісу члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Геннадій Дубок, заступник начальника Департаменту кіберполіції, начальник Управління протидії злочинам у сфері інформаційної безпеки, полковник поліції; Владислав Андріанов, керівник відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу антивірусної компанії Zillya.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/2121.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове