Міністерство інформаційної політики України


МІП провело тренінг по роботі з інформаційним негативом для держорганів

13 грудня 2017 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін провів тренінг для представників державних органів по роботі з негативом в інформаційній сфері за підтримки Association4U.

На прикладі окремих кейсів заступник Міністра представив інструменти та методи роботи з репутаційними загрозами, зокрема через соціальні мережі. «95% комунікації між державним органом і суспільством – це повідомлення про негатив у роботі інституції, адже успішний досвід сприймається як належне. У таких ситуаціях важливо дати правильну відповідь, щоб нейтралізувати загрозу шляхом «позитивної» комунікації. Найголовніше правило – державний орган ніколи не вступає в конфлікт», – розповів Дмитро Золотухін.

У рамках тренінгу, МІП ініціювало процес спільної верифікації офіційних сторінок центральних органів державної влади в мережі Facebook.

Зазначимо, в жовтні 2017 року Дмитро Золотухін провів тренінги для спецслужб з протидії ворожій пропагандіАдреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/2162.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове