Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  31 Січня 2018, 17:01

МІП у зоні АТО: На території Верхньопокровської сільської ради в ефірі стабільно присутні: «1+1», «Інтер», «Україна», «Перший», «НТН», місцевий «Лот»

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Верхньопокровської сільської ради Старобільського району Луганської області.

"На території Верхньопокровської сільської ради в ефірі присутній значний пакет каналів: «1+1», «Інтер», «Україна», «Перший», «НТН», місцевий «Лот» та інші", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Юлія Черкасова, працівник Верхньопокровської сільради, розповіла, що серед сільчан поширене також і супутникове телебачення, але більшість надає перевагу ефірному телебаченню, тому що це зручніше і дешевше, а ще не треба встановлювати антену та витрачати гроші.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій