Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Квітня 2015, 19:04

Заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова взяла участь у робочій зустрічі Комітету свободи слова

20 квітня заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова взяла участь у робочій зустрічі Комітету свободи слова. Захід зібрав провідних спеціалістів журналістської спільноти, представників громадського сектору  Інституту масової інформації, Незалежної медіа-профспілки, Національної спілки журналістів України, «Телекритики», а також провідних спеціалістів громадських організацій страхового сектору. Під час зустрічі учасники обговорили питання безпеки роботи журналістів в зоні АТО та особливості висвітлення воєнної інформації.

Тетяна Попова розповіла про важливість страхування роботи журналістів в зоні АТО. Наразі журналісти отримують прес-карти без наявності документа про страхування, але для майбутнього проекту «Embedded journalism» такий документ буде обов’язковим.

 Представник Інституту масової інформації Оксана Романюк розповіла про вимоги до журналіста, який відвідує зону АТО, особливості страхового поліса для журналістської діяльності, а також презентувала карту порушень прав журналістів в Україні. 

 


Перейти до списку публікацій