Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Квітня 2015, 17:04

Заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова взяла участь у прес-конференції до Дня вишиванки

1

21 квітня за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбулася прес-конференція до Дня вишиванки.

День вишиванки - свято-флешмоб, яке єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Його мета - зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

21 травня організатори свята закликають українців вдягнути вишиванки, а також взяти участь у Всеукраїнській акції “Подаруй захиснику вишиванку”. Військовим на передову з допомогою волонтерів планується передати вишиванки, аби вони служили оберегом. Акція має на меті підняти бойовий і моральний дух українських воїнів в зоні АТО.

"Ми підтримуємо такі цікаві ініціативи громадських організацій. Будемо допомагати розміщувати рекламні матеріали, проводити інформаційний супровід цього дня. Акція “Подаруй захиснику вишиванку» є дуже символічною та соціально значимою. Наші захисники мають відчувати нашу підтримку. Сподіваємося вишиванки-обереги нададуть їм натхнення, сил і віри у перемогу», - зазначила Тетяна Попова. 


Перейти до списку публікацій