Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Квітня 2015, 15:04

Андрій Куликов: «Якщо ми будемо надавати в зону АТО суспільно важливу інформацію, то це й буде найкраща пропаганда з нашого боку».

1 

21 квітня 2015 р. в Міжнародному центрі перспективних досліджень (МЦПД) відбулася внутрішньо-експертна дискусія на тему: «Як говорити про війну та мир під час збройного конфлікту».

В заході взяли участь фахівці Міністерства інформаційної політики України, Андрій Куликов - журналіст, медіаексперт та член Експертної ради при МІП, а також експерти та фахівці, які займаються питаннями інформаційної політики та медіа,  головні редактори провідних медіа, волонтери та інші зацікавлені фахівці у врегулюванні конфлікту на Сході.

Модераторами заходу виступали Василь Філіпчук – кандидат наук з державного управління, Голова правління МЦПД та Михайло Мінаков – доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Києво-Могилянської академії, президент Фонду якісної політики.

Мета заходу – пошукшляхіввзаєморозуміння між громадянами України, що знаходяться по різні боки від лінії фронту.

Тож, учасники зустрічі обговорили комунікаційні інструменти, які можуть бути спрямовані на примирення та налагодження належної комунікації в гетерогенному суспільстві. Підкреслили, що,  на жаль, сьогодні більшість медіа не бачать або не бажають бачити проблеми людей на окупованих територіях, а налагодження діалогу між ними є вкрай важливим в умовах гібридної війни.

«Люди миру не розуміють людей війни», - зауважила журналістка Катерина Сєргацкова. 

Андрій Куликов: «Якщо ми будемо надавати в зону АТО суспільно важливу інформацію, то це й буде найкраща пропаганда з нашого боку».

Фахівці МІП запросили присутні громадські організації до участі в Громадській раді при Міністерстві для того, щоб продовжити обговорення шляхів вирішення гострих проблем, зокрема запровадження українського мовлення на окупованих територіях Сходу. 

 

 

 

 


Перейти до списку публікацій