Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Березня 2018, 16:03

МІП: У Лондоні відбулися українсько-британські консультації щодо протидії кіберзагрозам

19-20 березня завідувач сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Олексій Тарабукін взяв участь у першому раунді українсько-британських міжвідомчих консультацій щодо посилення співпраці у сфері протидії кіберзагрозам.

В рамках консультацій учасники української делегації зустрілись із представниками Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності націй Великобританії (Foreign and Commonwealth Office), а також профільних органів, що відповідають за кібербезпеку Об’єднаного Королівства, – Кіберполіції та Національного центру кібербезпеки.

Під час робочих зустрічей О. Тарабукін звернув увагу на проблематику ефективних комунікацій із суспільством при кібератаці. Завідувач сектору стратегічних комунікацій МІП підкреслив необхідність розвитку в Україні системи дієвих кризових комунікацій для забезпечення належної міжвідомчої координації між структурами в умовах кризи, інформування суспільства про поточний стан її подолання та недопущення інформаційного безладу, хаосу і дезінформації у ЗМІ.

Також О. Тарабукін провів двосторонню робочу зустріч з керівником Програми боротьби з дезінформацією та розвитку медіа Енді Прайсом (Andy Pryce, Head of Counter Disinformation and Media Development Programme, FCO).

Сторони обговорили поточну ситуацію з поширенням російської пропаганди в Європі, зокрема в Україні та країнах Балтії, та наголосили на необхідності посилення україно-британської співпраці у сфері протидії пропаганді, в тому числі за активної участі неурядових громадських організацій України.

Окремим питанням постала проблема блокування українських активістів у Facebook силами російських ботоферм. Е. Прайс запевнив у своїй готовності посприяти встановленню прямого та ефективного діалогу між Україною та адміністрацією Facebook з метою швидкого вирішення таких ситуацій в майбутньому.


Перейти до списку публікацій