Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Квітня 2018, 16:04

МІП: "Юридична сотня" презентувала звіт за 2017 рік

3 квітня 2018 року в прес-центрі Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" громадська організація "Юридична сотня" представила звіт про свою діяльність у 2017 році.

За словами голови організації, члена Громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України Лесі Василенко, серед пріоритетів діяльності в 2017 році було підвищення обізнаності та поінформованості військовослужбовців та ветеранів АТО про права та соціальні гарантії, правова допомога, підготовка аналітичних матеріалів щодо дотримання прав учасників АТО, а також реформування законодавства у сфері соціального захисту військовослужбовців.

Так, за минулий рік "Юридична сотня" обробила 18 952 звернення на гарячу лінію, надрукувала 20 тис. примірників пам'яток учасникам АТО та 10 тис. примірників пам'яток ветеранам АТО, написала 2 аналітичних звіти, 14 аналітичних матеріалів, підготувала 6 нормативно-правових розробок та 13 оглядів законопроектів.

Серед першочергових планів на 2018 рік Л. Василенко назвала напрацювання матеріалів для створення Міністерства у справах ветеранів, розробка  нових пам'яток учасникам АТО, посилення співпраці з органами державної влади та запуск освітніх проектів для ветеранів АТО.

Міністерство інформаційної політики на заході представив завідувач сектору стратегічних комунікацій Олексій Тарабукін.

МІП запевнює у подальшій підтримці діяльності партнерів з громадського сектору та висловлює вдячність активістам ГО "Юридична сотня" за кропітку та наполегливу роботу у сфері соціального захисту військовослужбовців.


Перейти до списку публікацій