Міністерство інформаційної політики України


Д. Золотухін: Медіаосвіта є компонентом вирішення проблеми дезінформації

20 квітня 2018 року відбулася Шоста міжнародна науково-практична конференція з медіаосвіти та медіаграмотності, організована Міністерством освіти і науки України й Академією української преси. Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у пленарній сесії "Державні пріоритети розвитку медіаграмотності: де ми зараз?".

У своєму виступі заступник Міністра зазначив, що для розвитку медіаграмотності населення необхідно орієнтуватися на особливості цільових аудиторій, що споживають інформацію. "Усі згодні, що потребують нових знань стосовно споживання контенту, проте ніхто не має на це часу. Хоча держава не має інструменту, щоб стимулювати дорослих до самоосвіти у сфері медіаграмотності, ми можемо і повинні забезпечити медіаосвіту не лише на рівні середньої школи, проте і на дошкільному, зважаючи на те, коли діти вперше отримують у руки телефон з доступом до інтернету", - розповів Д. Золотухін.

Заступник Міністра наголосив, що медіаосвіта є одним із компонентів вирішення проблеми дезінформації. "Однак неможливо лише медіаграмотністю зупинити розповсюдження брехливих новин, що тиражуються сумнівними експертами - це питання добросовісності медіа та дотримання журналістських стандартів", - додав він.

Нагадаємо, 2 лютого 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін виступив із публічною лекцією на тему «Впровадження технологій медіаграмотності й інформаційної безпеки в систему освіти» в приміщенні ПОІППО імені М.В. Остроградського.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/2344.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове