Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Травня 2018, 12:05

МІП: Стрічка «Дякую» стала другою на міжнародному кінофестивалі у Ризі

Короткометражна стрічка «Дякую», виготовлена на замовлення Міністерства інформаційної політики України, посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).

Нагороду отримала знімальна група стрічки. Всього на фестиваль подалось близько 500 фільмів, з яких попередній відбір пройшли 220. Переможці були оголошені на церемонії 27 квітня 2018 року, після оцінювання відібраних робіт професійним журі.

«Креативна стрічка про Україну очима японського туриста продовжує свою переможну ходу міжнародними кінофестивалями. Авторитетне журі обрало її з-поміж сотень фільмів з усього світу. І це ще раз підтверджує, що за кордоном є запит на Україну, і що ми на вірному шляху», - заявив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, стрічка «Дякую» також пройшла офіційний відбір на міжнародний фестиваль Tokyo Lift-Off Film Festival  2018. Загалом фільм подано на 100 фестивалів по всьому світу.

Раніше у квітні «Дякую» виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Короткометражна стрічка «Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» вже презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.


Перейти до списку публікацій