Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  15 Травня 2018, 14:05

МІП презентувало комунікаційну кампанію до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

15 травня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Відзначення роковин депортації 1944 року – геноциду кримських татар». В рамках заходу Міністерство інформаційної політики України презентувало загальнонаціональну комунікаційну кампанію до 18 травня - Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Кампанія представлена трьома відеороликами, які будуть запущені у ротацію в якості соціальної реклами на національних телеканалах,  а також бордами та сітілайтами, що будуть розміщені у Києві та по всій території України.

«Відзначати 18 травня - це не просто данина пам'яті жертвам депортації, це частина боротьби, яка, на жаль, триває і сьогодні. Зараз ми бачимо фактично повторення подій 1944 року, коли відбулося виселення корінного народу з півострова і зачистка Криму від кримських татар», - відзначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Вона додала, що українці, чия історія теж має сумну сторінку геноциду з боку радянської влади, як ніхто мають розуміти кримських татар і бути солідарними з ними.

У прес-конференції також взяли участь голова правління ГО «Кримськотатарський ресурсний центр», член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв, програмний директор Кримського Дому Алім Алієв та представник громадської організації «Кримська проектно-освітня платформа Q-Hub» Ельвіра Караєва. Вони розповіли про заходи до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, які проводитиме Меджліс та кримськотатарські громадські організації.

Так, 18 травня о 16:00 на Софійській площі у Києві розпочнеться Вечір-реквієм за участі вищого керівництва держави. Акредитація преси на захід за телефоном +3 8 068 863 66 38 або за електронною адресою [email protected].

Окрім того, 15-18 травня по всій території України відбудуться різноманітні форуми, конференції, виставки, перфоманси, покази тощо. О 12:00 18 травня жертв депортації вшанують всеукраїнською хвилиною мовчання, водіїв у цей час закликають зупинити свої автомобілі і прогудіти клаксоном на знак солідарності з кримськотатарським народом.


Перейти до списку публікацій