Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  12 Квітня 2018, 14:04

МІП відзвітувало за підсумками діяльності у першому кварталі 2018 року

12 квітня 2018 у прес-центрі Кабінету Міністрів України відбулася звітна прес-конференція керівництва Міністерства інформаційної політики України за підсумками діяльності у першому кварталі 2018 року.

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін розповів про роботу у напрямку розбудови державної системи стратегічних комунікацій, реформи урядових комунікацій, налагодження нормального функціонування кризових комунікацій, підвищення медіаграмотності громадськості та боротьби з фейковими новинами та дезінформацією у ЗМІ. «Нагадаю, що для нас основним дороговказом є Доктрина інформаційної безпеки України, проект якої розробила експертна рада при Міністерстві», - зазначив він.

Зокрема, серед важливих досягнень МІП у сфері урядових комунікацій Д. Золотухін назвав верифікацію близько 30 сторінок органів державної влади у соціальній мережі Facebook.

Радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк нагадала про реалізовані проекти у сфері популяризації України на міжнародній арені – короткометражну стрічку «Дякую» та виставку картин з українськими військовими у стилі манґа. За її словами, на наступному тижні МІП планує презентацію стрічки «Дякую» у Львові.

М. Соботюк додала, що на цей рік МІП готує проекти з популяризації української мови. «Це і мистецькі проекти, і соціальні програми на радіо, акції та художній фільм для школярів і студентів про мову», - повідомила радник Міністра.

У свою чергу державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко розповів про досягнення у сфері інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу, розвиток системи іномовлення України та успішно проведені комунікаційні кампанії МІП. Зокрема, він звернув увагу на програму з поширення української літератури на Сході України, яку зараз активно реалізовує Міністерство спільно з профільними комітетами Верховної Ради, та зняті на замовлення МІП ролики соціальної реклами, що поширюються у кінотеатрах, на ТВ та транспорті. «Найближчим часом ми презентуємо нові комунікаційні проекти», - додав держсекретар МІП.

Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UA|TV розпочав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Луганської області.

Так, з телевежі в Бахмутівці (Луганська область) КП «Інноваційно-інформаційний центр» (м. Сєверодонецьк) почало трансляцію UA|TV в тестовому режимі на 40-му ТВК з потужністю 1,2 кВт у цифровому форматі DVB-T2.


Перейти до списку публікацій