Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  24 Травня 2018, 12:05

МІП: У Києві презентували видання «Зелена книга. Політика щодо Криму»

23 травня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася презентація видання «Зелена книга. Політика щодо Криму», організована Міністерством інформаційної політики України.

Учасники заходу обговорили основні кроки з деокупації Кримського півострова у сфері соціальних, освітніх, адміністративних послуг, санкційної та інформаційної політики, культури, розвитку законодавства про захист корінних народів, прав людини та звільнення українських політичних в’язнів.

«Українська держава будує свою інформаційну політику на засадах стратегічної комунікації. Сьогоднішній захід є одним з елементів такої комунікації, адже участь експертної спільноти у формуванні державної політики є тим зворотнім зв’язком, до якого держава має дослухатися», - зазначила радник Міністра інформаційної політики з питань інформаційної реінтеграції Криму Юлія Каздобіна.

Вона додала, що формування зрозумілого наративу з кримського питання та координація зусиль між різними органами влади та з організаціями громадянського суспільства є одним з пріоритетів в інформаційній політиці на сьогодні.

У презентації взяли участь народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, керівник Програми демократичних процесів УНЦПД Юлія Тищенко, експерт Української Ґельсинської спілки Дар’я Свиридова, радник голови  Меджлісу кримськотатарського народу Арсен Жумаділов, експерт ГО «Фонд «Відкрита політика» Інна Ковалів та інші.

Видання «Зелена книга. Політика щодо Криму» підготував Український незалежний центр політичних досліджень.


Перейти до списку публікацій