Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Червня 2018, 13:06

МІП: Комунікаційна освіта урядовців підвищить якість впровадження реформ

Завершилась пілотна серія семінарів "Комунікаційного інструментарію для державних службовців", організована проектом ЄС Association4U за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Як зазначив державний секретар МІП та співавтор "Комунікаційного інструментарію" Артем Біденко, "якщо регулярно, просто й доступно, пояснювати суть змін, пов'язаних з реформами, показувати, що та як змінилося, то у громадськості сформується чітке уявлення про те, яким є і буде наше європейське сьогодні й завтра".

У свою чергу заступник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін зауважив, що "сприйняття реформ усе більше залежить від конкретних дій конкретних державних службовців, а саме від того, як вони пояснюють як свої наміри, так і результати своїх дій". "Соціальні медіа зблизили посадовців та громадян, тому державні службовці мають розуміти, що кожне їх слово та дія може та буде оціненою громадськістю. Тож зараз вкрай важливо всім співробітникам міністерств набути певних комунікаційних навичок й планувати заходи з впровадження реформ з урахуванням інформаційних потреб громадян. Дякуючи колегам із Association4U ми формуємо освітню комунікаційну програму для державних службовців, яку невдовзі й презентуємо разом", - додав він.

"Пілотна серія семінарів – результат спільної роботи фахівців проекту, міжнародних експертів і державних службовців, які займаються комунікаціями. Особливу увагу ми приділили взаємозв'язку плану заходів щодо впровадження євроінтеграційних реформ із комунікаційними планами, допомагаючи урядовцям розробити інформаційно-освітні кампанії з урахуванням інформаційних запитів громадян. Сподіваємося, що спільний "Комунікаційний інструментарій для державних службовців" допоможе державним службовцям у налагодженні ефективного щоденного спілкування державних установ з громадянами", – підкреслила керівник комунікаційного напрямку проекту ЄС Association4U Людмила Косар.

Під час серії семінарів, на додаток до теоретичних основ з кожної з 20 тем комунікаційного інструментарію, держслужбовці здобули практичні навички, зокрема, як пояснити суть реформ зрозумілою мовою, як налагодити співпрацю із журналістами, як заохочувати громадян до активної участі у реформотворчих процесах, як вести соціальні акаунти державних установ, як розробляти та реалізувати інформаційні кампанії, як організувати громадські консультації, як перетворити свій веб-сайт на джерело потрібної громадянам інформації тощо.


Перейти до списку публікацій