Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  5 Липня 2018, 14:07

МІП: Стрічка «Дякую» - приклад просування України у світі

5 липня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Просування України в світі на прикладі стрічки «Дякую».

Як зазначив під час заходу державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, МІП веде інтенсивну роботу зі створення концептуального апарату щодо популяризації України на міжнародній арені – була затверджена Концепція популяризації України у світі, відповідний План заходів, а також затверджений єдиний бренд України Ukraine NOW.

«Та, паралельно з цими концептуальними процесами, ми запустили багато процесів зі створення інтелектуального продукту, який би демонстрував Україну не тільки з погляду конфліктних речей – війни, складного процесу реформ тощо, а і з погляду привабливих для туристів моментів – мальовничих куточків, неймовірних пейзажів і гостинних людей. Показував, що Україна є справді країною можливостей. Стрічка «Дякую» - саме такий продукт, яким ми дійсно пишаємось», - додав він.

Радник Міністра інформаційної політики з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк підкреслила, що «попри війну, Україна залишається країною з величезним ресурсним потенціалом». «До нас повинні приїжджати туристи, а інвестори – вкладати свої кошти», - зазначила вона.

Режисер стрічки «Дякую» Дзен Євстигнейкін розповів, що метою знімальної групи було охопити максимально всю територію України, щоб показати цікаві особливості культури різних її куточків, і, наскільки це можливо, «вмістити усе у формат короткого метра».

За словами А. Біденка, зараз розглядається можливість створення ще двох короткометражок на зразок «Дякую», щоб у результаті вийшов повнометражний фільм-триптих з перспективою повноцінного прокату у кінотеатрах.

Нагадаємо, 22 червня стрічку «Дякую» показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільському, де вона отримала приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм». 20 червня показ «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» також презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.


Перейти до списку публікацій