Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Липня 2018, 12:07

А. Біденко: Ми будемо залучати молодих дизайнерів до популяризації України у світі

13 липня 2018 року в Києві у рамках розвитку креативних індустрій в Україні відбувся круглий стіл «Create.Ukraine» на тему «Дизайн».

Під час заходу державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко презентував бренд Ukraine NOW та розповів про плани МІП у сфері популяризації України у світі. Він також підкреслив необхідність залучення до цього процесу молодих українських дизайнерів.

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання щодо сучасного стану, проблем і перспектив розвитку графічного та промислового дизайну, дизайну середовища та веб-дизайну в Україні.

Окрім того, на заході були розглянуті питання формування необхідних умов для посилення конкурентоспроможності українських дизайнері та розвитку їхнього потенціалу для виходу на зовнішні ринки

Захід відбувся за ініціативи Міністерства культури України. Участь у круглому столі взяли представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Офісу з просування експорту, офісу UkraineInvest, галузевих спілок, громадських організацій та дизайнерських студій.


Перейти до списку публікацій