Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Серпня 2018, 12:08

МІП і Facebook: поглиблення двосторонньої комунікації

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін провів зустріч з представниками компанії Facebook під час перебування з робочим візитом у Лондоні на запрошення Уряду Великої Британії. 

Провідна фахівчиня компанії з питань політики соціальної мережі у сфері контртероризму Д-р Ерін Марі Салтман, Керівник напрямку Політики Facebook в Центральній та Східній Європі Габріела Чех та заступник Міністра обговорили процес вдосконалення політик Facebook та їх імплементації.

Представники соціальної мережі вчергове запевнили Дмитра Золотухіна в тому, що в питаннях імплементації політик Facebook немає жодного конфлікту інтересів, а саме – громадяни Росії не здійснюють модерації контенту, створюваного українськими користувачами, та не мають впливу на процес прийняття рішень щодо блокування та видалення контенту, який порушує стандарти спільноти.

Разом з тим, представники компанії запевнили, що Facebook продовжує працювати над вдосконаленням політик та їх імплементації. Так, зокрема, будуть розширені можливості більш ретельного та докладного пояснення користувачам суті порушень стандартів спільноти, які вони вчинили, а також буде вдосконалюватися можливість оскаржувати рішення про блокування контенту користувачів.

Дмитро Золотухін, у свою чергу, ознайомив представників компанії з ситуаціями, які викликають глибоке занепокоєння з боку Міністерства інформаційної політики України, щодо можливих порушень свободи слова внаслідок блокування українських журналістів і блогерів.

Сторони досягли домовленості підтримувати обмін інформацією стосовно конкретних ситуацій з блокуванням українських користувачів, за умов наявності детальних відомостей щодо причин та обставин блокувань. Представники Міністерства зможуть за необхідності направляти деталізовану інформацію про блокування українських користувачів для додаткового розгляду на предмет наявності фактів порушення стандартів спільноти Facebook.

Окрім зазначеного, Дмитро Золотухін також довів до відома представників компанії Facebook юридичну позицію України щодо фактів терористичної діяльності представників так званих ДНР і ЛНР, а також фінансової та іншої підтримки цієї терористичної діяльності з боку Російської Федерації. Пані Ерін Марі Салтман підкреслила, що компанія Facebook дуже уважно ставиться до проблем протидії тероризму та здійснює масштабну діяльність щодо протидії проявам інформаційної підтримки насильства чи насильницької ідеології.

Серед іншого, заступник Міністра та представники Фейсбук обговорили можливе поглиблення співпраці у сфері забезпечення безпеки дітей онлайн. Зокрема, українська громадська організація «Ла-Страда», за підтримки Міністерства, вже стала партнером соціальної мережі, надаючи цілодобову консультативну підтримку дітям, які потребують допомоги онлайн. Важливим питанням спільної роботи є також інформування батьків про загрози і ризики, з якими можуть стикнутися діти в соціальних мережах.


Перейти до списку публікацій