Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  9 Серпня 2018, 15:08

МІП презентувало комунікаційну кампанію до Дня корінних народів світу

9 серпня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Відзначення Міжнародного дня корінних народів світу».

Під час заходу Міністерство інформаційної політики України презентувало загальнонаціональну комунікаційну кампанію до 9 серпня - Міжнародного дня корінних народів світу.

Кампанія представлена бордами та сітілайтами, які будуть розміщені по всій території України, відеороликами для трансляції в ефірах телеканалів та аудіороликами - в ефірах радіостанцій. Окрім того, в ІА «Укрінформ» відкрилась тематична фотовиставка.

«Ця кампанія - не політична. Вона просвітницька. ЇЇ мета - показати та розказати особливості культури та ідентичності корінних народів Криму, які, на жаль, штучно знищувались не одну сотню років. Для України практика захисту прав корінних народів - тест на суспільно-політичну зрілість. Певна, що через захист та підтримку кримських татар Україна зберігається в Криму», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

У прес-конференції також взяли участь Рефат Чубаров, народний депутат України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу, та Наталія Бєліцер, експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

Р. Чубаров розповів про роботу, яка ведеться щодо напрацювання нормативної бази в сфері корінних народів, зокрема про підготовку змін до Розділу Х Конституції України та проектів Законів "Про статус кримськотатарського народу" та "Про корінні народи в Україні".

«Зараз дуже потрібна консолідація всіх проукраїнських політичних сил для урегулювання питання статусу корінних народів», - підкреслив Голова Меджлісу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, Міжнародний день корінних народів світу відзначається за рішенням Організації Об’єднаних націй щороку 9 серпня, починаючи з 1995 року.


Перейти до списку публікацій