Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Квітня 2015, 16:04

На відновленій телевежі на горі Карачун відбувся запуск мовлення українських телевізійних каналів

В рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової, було розроблено та реалізовано проект по відновленню телевежі на горі Карачун.

 Наразі побудовано тимчасову вежу і вже сьогодні відбувся запуск мовлення українських телевізійних каналів.

 Проект реалізовано на чолі з радником Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександром Бригинцем.

Так, радником Міністра разом з представниками концерну РРТ було встановлено передавачі, що дозволило суттєво поліпшити розповсюдження сигналу українських телевізійних каналів на Слов’янськ та Краматорськ.

 «Щойно хлопці з гори Карачун подзвонили своїм родичам по селах, вони засвідчили, що після запуску роботи відновленої телевежі, в одних випадках якість сигналу суттєво зросла, а в інших - сигнал з’явився там, де його раніше не було», - зазначив радник Міністра Олександр Бригинець.

 Крім того, в рамках програми відновлення мовлення на окупованих та прилеглих до Луганської області територіях, Комісією прийнято рішення про надання тимчасового дозволу  для  розширення сітки мовлення телеканалу «Еспресо».

 Нагадаємо, що під час одного із засідань Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення раднику Міністра Олександру Бригинцю було доручено розширити моніторинг діяльності ЗМІ у Луганській та Донецькій областях, а також  визначити точки для розміщення антен-передавачів для найбільш ефективного їх використання.

11


Перейти до списку публікацій