Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Травня 2015, 09:05

За підтримки МІП на Першому каналі Українського радіо дебютують авторські програми Османа Пашаєва та Айше Акієвої

Продовжуючи реалізацію окремо виділеної програми Міністерства інформаційної політики по Криму, з понеділка в ефірі Першого каналу Українського радіо дебютують авторські програми "Beraber з Османом Пашаєвим" та "Vatan sedası з Айше Акієвою".

"Запуск цих проектів є черговим кроком на шляху реінтеграції тимчасово окупованого півострова в інформаційний простір України. Враховуючи скрутні умови доступу до різних джерел інформації в Криму, тим паче на рідній для багатьох кримчан мові, ми вирішили випускати ці програми кримськотатарською мовою. Допомогти Міністерству в реалізації проекту зголосилися українські журналісти Осман Пашаєв та Айше Акієва",- зазначив Юрій Стець.

Програми "Beraber з Османом Пашаєвим" та "Vatan sedası з Айше Акієвою" виходитимуть кримськотатарською мовою двічі на тиждень. Прослухати програми можна на середніх хвилях, на частоті 549 КГц в АР Крим та низці FM станцій в регіонах України.

Нагадаємо, що МІП в рамках окремо виділеної програми щодо інформаційної політики Криму ініційовано створення та розміщення на Першому каналі Українського радіо програм для жителів окупованого Криму. До участі в даному проекті Міністерством вже залучено незалежні ЗМІ Донбасу та Криму. Так, за спільної ініціативи МІП та "Громадського радіо Донбасу"двічі на тиждень виходить авторська програма Сергія Гармаша "Окупація", а в рамках співпраці МІП з "Радіо Свобода" реалізовано проект радіопрограми кримського журналіста Олександра Янковського "Крим. Реалії". 

 


Перейти до списку публікацій